Sanal dünyada yer almak ve insanlara en kısa yoldan ulaşmak istiyorsunuz. Sahip olduğunuz sitenin güncellenebilir ve yönetilebilir olması sizin için önemli bir özellik. Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile benzerlerinden ayrılan, kaliteli bir web sitesi için tüm imkânlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Web sitenizi hazırlarken, internet explorer, firefox, google chrome, opera ve safari gibi web tarayıcılarını göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçileriniz hangi tarayıcı ile giriş yaparlarsa yapsınlar web siteniz sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.

 

Web sitenizi hazırlarken, internet explorer, firefox, google chrome, opera ve safari gibi web tarayıcılarını göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçileriniz hangi tarayıcı ile giriş yaparlarsa yapsınlar web siteniz sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.

 

Kolay Yönetim Paneli ile “Duyurularınızı, Haberlerinizi, Resimlerinizi vb.” bilgilerinizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Tüm web sitesi çalışmalarımız google ve diğer tüm arama motorlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

 

Neden web sayfam olmalı?

Yeni Türk Ticaret Kanununun 1524. maddesi gereğince, bütün kamu kurum ve kuruluşlarının, şirketlerin, KOBİ’lerin, tüm sivil toplum ve meslek örgütlerinin web sitesi olması zorunluluğu getirilmiştir.

 

 Web tasarım en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır.

 7/24 müşterileriniz size, siz de müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

 Web siteniz sayesinde kurumunuz ile ilgili her türlü duyurularınızı, haberlerinizi, resimlerinizi, vb. bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

 Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili detaylı bilgi verebilir, tanıtım, reklam ve pazarlama faliyetlerinizi yürütebilirsiniz.

 Ürün ve hizmetlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 Müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz, tedarikçileriniz, aracılarınız vb. tüm hedef kitlenizle iletişim kurabilirsiniz.

 Web sitenizin size sunduğu e-posta adresleri ile kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

 Web sitenizin size sağlamış olduğu avantajlarla müşteri memnuniyetinizi arttırabilir, işlemleri ve süreçleri hızlandırabilirsiniz.